دسته‌بندی نشده

گینر

دوبیس

گینر مکملی است که پروتئین، کربوهیدرات و حتی چربی را با هدف کمک به افزایش حجم عضلانی فراهم می کند. گینر یک پودر پروتئین با کالری بالا است که هدف آن افزایش کالری دریافتی روزانه شما برای افزایش وزن است.

 

آیا باید از مکمل گینر استفاده کنم؟

با وجود بسیاری از پودرهای پروتئینی دیگر در بازار، چرا باید تصمیم به استفاده از مکمل افزایش وزن بگیرید؟

اگر برای موارد زیر تلاش می کنید، باید از مکمل های به دست آوردن استفاده کنید:

 

1کالری کافی مصرف کنید

برای افزایش وزن باید کالری مازاد داشته باشید. این بدان معناست که شما روزانه 300 تا 500 کالری بیشتر از آنچه از طریق ورزش می سوزانید و صرفاً برنامه روزانه خود را انجام می دهید، مصرف می کنید. اگر در تلاش برای اضافه کردن وزن بوده اید و هیچ افزایشی در وزن ندیده اید، کالری اضافی ندارید. بدون مازاد بودن، توده به دست نمی آورید. به همین سادگی!

 

مصرف درشت مغذی های با کیفیت

 

هنگام تلاش برای رسیدن به کالری مازاد، مصرف مناسب درشت مغذی ها مهم است. ممکن است عبارت “حجم کثیف” را شنیده باشید که به خوردن هر چیزی که می خواهید برای رسیدن به کالری مازاد اشاره دارد. مصرف مرغ سرخ شده ممکن است کالری دریافتی شما را افزایش دهد، اما با افزایش چربی نیز همراه است.

 

یک وعده غذایی بزرگ غنی از درشت مغذی ها مصرف کنید

 

مصرف یک وعده غذایی بزرگ می تواند احساس نفخ  در شما ایجاد کند و اگر این وعده غذایی را قبل از تمرین میل کنید، می تواند به شدت بر توانایی شما برای تمرین تاثیر بگذارد. از طرف دیگر، ممکن است بعد از ورزش به اندازه کافی احساس گرسنگی نکنید که بعد از تمرین یک وعده غذایی غنی از درشت مغذی های بزرگ بخورید. اینجاست که مصرف مواد غذایی مایع به شکل پودر پروتئین گینر می‌تواند کار را آسان‌تر کند.

 

برای به دست آوردن عضله، تمرینات سیستم ایمنی بدن شما را تحت فشار قرار می دهد و التهاب قابل توجهی ایجاد می کند.

 

? “حجم ناب”

 

“حجم ناب” به جای کالری بیش از حد، به مازاد کالری جزئی اشاره دارد. هر دو منجر به افزایش جرم خواهند شد، اما با نرخ های متفاوت. مصرف یک گینر می تواند به شما کمک کند تا میزان پروتئین، کربوهیدرات ها و چربی ها به راحتی قابل اندازه گیری باشد. انجام این کار بسیار ساده است زیرا مقدار مواد در پشت بسته نوشته شده است، در حالی که با وعده های غذایی باید همه چیز را خودتان وزن کنید تا ماکروهای دقیق را مشخص کنید.

 

چه زمانی باید گینر مصرف کنم؟

هدف اصلی مصرف گینر افزایش کالری و تقویت رشد است. این بدان معناست که می توان آن را در صبح مصرف کرد تا به شما انرژی لازم برای روز را بدهد و فوراً کالری دریافتی خود را افزایش دهد، بنابراین لازم نیست دائماً در طول روز نگران دریافت کالری کافی باشید.

 

همچنین می‌توان آن را بعد از تمرین و بعد از اینکه کالری زیادی مصرف کردید، مصرف کرد. یک انبوه گیر حاوی پروتئین بالایی است که به ترمیم و رشد ماهیچه ها کمک می کند، همراه با کربوهیدرات هایی که به عنوان منبع اصلی انرژی بدن شما برای کمک به بازیابی سوخت عمل می کنند.

 

یک پیغام

استفاده از ماس گینر می تواند راه بسیار خوبی برای کمک به افزایش حجم و اندازه باشد و به شما امکان می دهد کالری دریافتی روزانه خود را به راحتی افزایش دهید. یادآوری این نکته ضروری است که برای افزایش رشد عضلانی هنگام مصرف مکمل‌های تقویت‌کننده سخت باید تمرین سخت و منظم داشته باشید، در غیر این صورت، کالری زیادی مصرف می‌کنید که منجر به افزایش چربی بدن می‌شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *