logo
02165223191
روشن کننده

ماسک روشن کننده پرودرما


87,800      77,264 تومان

-
+
عدد

کاهش شدت و اندازه لک های پوستی

جلوگیری از ایجاد لکه های ناشی از تابش نورخورشید

افزایش انعطاف پذیری پوست 

ایجاد توازن در رطوبت پوستمشخصات محصول

ماسک نوع محصول
40میلی لیتر سایز محصول
تیوپ نوع درپوش
ایران کشور سازنده
پرودرما برند

نقد و بررسی اجمالی 

از آنجاکه افزایش تولید رنگدانه های پوستی سبب ایجاد لک های تیره بر روی پوست می شود ، پیشگیری از بروز این ضایعات پوستی تنها از طریق مهار آنزیم تیروزیناز و جلوگیری از تولید ملانین امکان پذیر است . از مهمترین و متداول ترین ترکیبات مورد استفاده در این خصوص می توان به بوتیل رزورسینول ، آربوتین و اسید کوجیک اشاره کرد که با جلوگیری از تولید ملانین سبب روشن شدن پوست می شوند . با توجه به موارد یاد شده و تاثیرات منفی اختلالات رنگدانه ای و لک های تیره ناشی از آن بر زیبایی پوست استفاده از ترکیبات موثر در جلوگیری از افزایش تولید ملانین با اثربخشی کوتاه به منظور بازگرداندن شفافیت و طراوت به پوست امری بسیار ضروری می باشد.

بوتیل رزورسینول : 

با مهار کامل و بازداری از فعالیت تمام آنزیم های موثر در تولید رنگدانه پوست ، سبب جلوگیری از تولید و نیز کاهش شدت و اندازه لک های پوستی ناشی از هایپرپیگمنتاسیون شده و پوستی یکنواخت و شفاف ایجاد می نماید. تحقیقات انجام شده نشان دهنده تاثیر بسزای این ماده در روشن شدن و افزایش شفافیت پوست را نشان می دهد.

کوجیک دی پالتیمات :

 این ترکیب نمک پایدار اسید کوجیک بوده که در عین دارا بودن خواص اسید کوجیک به علت مقاومت در برابر نور و حرارت نسبت به این ماده از پایداری بیشتری برخوردار می باشد. کوجیک دی پالمیتات با مهارغیرقابل برگشت آنزیم تیروزیناز سبب توقف سنتز ملانین توسط ملانوسیت ها گذشته و با کاهش ملانین اثر روشن کنندگی خود را اعمال می کند.

آلفا-آربوتین : 

از عصاره گیاهی به نام Bearberry استخراج می شود که سبب متوقف شدن و بلوکه شدن بیسنتز ملانین در اپیدرم از طریق مهار اکسیداتیو آنزیم تیرویناز به Dopa شده و سبب روشن شدن پوست می گردد. علاوه بر اثر فوق آربوتین با جذب پرتوهای ماورای بنفش UVB به عنوان یک ضدآفتاب طبیعی از ایجاد و شکل گیری لکه های ناشی از تابش های نورخورشید جلوگیری می نماید.

عصاره لیکوریس ( شیرین بیان ) :

این ترکیب طبیعی دارای اثرات شناخته شده در کاهش فعالیت آنزیم تیروئیناز و به تبع آن کاهش لک های پوست ، خواص آنتی اکسیدانی ، ضدالتهاب ، مرطوب کنندگی و التیام بخشی می باشد که علاوه بر کاهش التهابات پوستی و حفظ رطوبت مورد نیاز پوست سبب کاهش تیرگی پوست نیز می گردد .

بیزابولول :

از طریق افزایش جریان خون مویرگی دارای خواص التیام بخشی و ضدالتهاب است و علاوه بر کاهش التهابات ناشی از خستگی پوست سبب افزایش نرمی ، حفظ رطوبت و طراوت پوست نیز می گردد.

ویتامین C فسفات و پالتیمات : 

سبب حذف رادیکال های آزاد ، کاهش سنتز ملانین ، تحریک سنتز کلاژن و الاستین های تیره ، کاهش چین و چروک های پوستی و افزایش استحکام ، الاسیسته و انعطاف پذیری پوست شده و به ویژه برای کاهش تیرگی های ناشی از خستگی پوست بسیار موثر می باشد.

ویتامین E :

با اثرات آنتی اکسیدانی ثابت شده ، از اکسیداسیون غشاء سلولی توسط رادیکال های آزاد ناشی از تابش نورخورشید و آلودگی هوا و ایجاد چین و چروک های ناشی از آن جلوگیری می کند.

گلیسیرین و پانتنول :

مرطوب کننده های متداول و شناخته شده و سازگار با پوست می باشند که با جذب آب و ایجاد توازن در آب موجود در ماتریکس بین سلولی سبب لطافت و نرمی پوست می شود.

روش مصرف :

مقدار کافی از ماسک را بر روی پوست صورت و گردن بمالید و به طور یکنواخت در تمامی نواحی صورت به غیر از دورچشم و دورلب پخش کرده و پس از گذشت 10 الی 15 دقیقه از انجام اینکار ، ماسک را با آب گرم بشویدد. مصرف این ماسک 2 الی 3 مرتبه در طول هفته صورت بگیرد.

توصیه های مصرف :

استفاده از پن روشن کننده پوست پرودرما جهت حصول نتیجه بهتر پس از مصرف این فرآورده توصیه می شود.

جهت پیشگیری از بروز هر گونه لک پوستی ناشی از نورخورشید ، میتوان از محصولات ضدآفتاب پرودرما با SPF مناسب همراه با این ماسک استفاده کرد.

در صورت مشاهده هر گونه عارضه جانبی ناشی از مصرف محصول ، ادامه مصرف را متوقف نمایید و با پزشک مشورت نمایید.

از برخورد ماسک به نواحی دورچشم ها ، لب ها ، سطوح مخاطی و زخم های باز پرهیز نمایید و در صورت تماس ماسک با چشم ها ، چشمهایتان را با آب زیاد شستشو دهید.

نظرات کاربران

هیچ نظری یافت نشد

فهرست

رهگیری سفارشات
راهنمای خرید
قوانین فروشگاه
درباره ما
ارتباط با ما
عضویت در خبر نامهمجوز ها

 


شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق این سامانه محفوظ و متعلق به داروخانه دکترصوفیانی دکتر صوفیانی میباشد©
Designed by iraPin
 
رهگیری سفارش