logo
02165223191
لایه بردار و اسکراب

ماسک پاکسازی کننده پوست صورت پرودرما


85,600      64,200 تومان

-
+
عدد

تميز کننده بسيار موثر، حذف سلولهای مرده و آلودگی های سطحی پوست

جذب و رفع چربی اضافه پوست، کاهش براقيت و مات کننده پوست

بازکننده منافذ بسته پوست، پيشگيری از بروز جوشهای پوستی

رفع جوش های سر سياه و سر سفيد صورت بويژه ناحيه پيشانی و بينی

جلوگيری از تکثير باکتری ها مولد جوش های صورتمشخصات محصول

ماسک نوع محصول
40میلی لیتر سایز محصول
تیوپ نوع محفظه
ایران کشور سازنده
پرودرما برند

نقد و بررسی اجمالی 

امروزه استفاده از ماسک هایی که برای نظافت و پاکسازی پوست و افزایش طراوت ، درخشندگی ، ایجاد تازگی و شفافیت در چهره استفاده می شود مورد توجه بسیاری از پزشکان و متخصصان پوست قرار گرفته است . استفاده از ترکیبات معدنی با درصد خلوص بالا در محصول ماسک پاکسازی کننده پوست صورت با جذب و رفع موثر چربی اضافه پوست سبب کاهش براقیت پوست و ایجاد ظاهری مات بر روی پوست شده و از مسدود شدن منافذ و ایجاد جوش های پوستی جلوگیری می نماید. همچنین به کارگیری مواد بسیار موثر و آنتی باکتریال و ضدجوش با جلوگیری از رشد باکتری های مولد جوش صورت از بروز جوش های سرسفید ممانعت کرده و نیز با اثرات بسیار ملایم لایه برداری سبب خشک شدن جوش های سرسیاه پوست به ویژه ناحیه پیشانی و بینی شده و به رفع و بهبود سریع تر آن ها کمک می نماید. استفاده از این محصول سبب حذف سلول های پوست ناشی از فعالیت های روزانه ، آلودگی هوا و استرس های محیطی و غیره موجب افزایش طراوت و شادابی و ایجاد پوستی صاف و یکنواخت می گردد. این فرآورده دارای ترکیبات مرطوب کننده متداول و بسیار موثر به همراه عصاره های گیاهی با خواص التیام بخشی و ضدالتهاب می باشد که به رفع قرمزی و التهابات پوستی ناشی از جوش های پوستی و حفظ رطوبت و نرمی و لطافت طبیعی پوست کمک به سزایی می نماید.

از جمله مهمترین مواد موثر موجود در این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود :

کائولین :

یک ترکیب معدنی به فرم Clay می باشد که فاقد هرگونه اثر حساسیت پوستی بوده و با توانایی بسیار زیاد در جذب سبوم یا چربی اضافه پوست سبب کاهش قابل توجه در براقیت پوست و ایجاد ظاهری مات بر روی پوست صورت شده و همچنین از بسته شدن منافذ پوستی و ایجاد جوش جلوگیری می کند. قابل ذکر است این ماده یک پاکسازی کننده بسیار موثر بوده و با داشتن خاصیت سایندگی بسیار ملایم سبب حذف سلول های مرده و آلودگی های سطحی پوست نیز می شود. همچنین در بعضی از مطالعات انجام شده به خواص آنتی باکتریال آن نیز اشاره شده است.

اسیدسالیسیلیک :

به عنوان یکی از شناخته شده ترین و متداول ترین ترکیب بتاهیدروکسی اسید ، دارای ویژگی لیپولیتیک ( شکننده چربی ) می باشد که علاوه بر شکستن چربی اضافه پوست و کمک به کاهش ترشح چربی پوست سبب پیشگیری از بروز و کمک به رفع جوش های سرسفید شده و نیز با داشتن ویژگی کراتولیتیک سبب جداسازی لایه خشن ، زبر و فرسوده پوست شده و از این طریق از بروز جوش های سرسیاه جلوگیری می نماید.

عصاره ( Spiraea Ulmaria Extract ) :

با نام تجاری Sebonormine با محدودسازی فعالیت آنزیم 5-آلفاردوکتاز که عامل اصلی در افزایش ترشح از غدد سبابه پوست می باشد ، موجب کنترل ترشح چربی پوست شده و از تجمع باکتری های ایجاد کننده جوش های پوستی ممانعت به عمل آورده و از این طریق به پاکسازی پوست کمک به سزایی می نماید. این عصاره گیاهی همچنین دارای خواص آنتی باکتریال نیز می باشد و از بروز جوش های معروف به P.acnes جلوگیری به عمل می آورد.

عصاره هاماملیس :

دارای مقادیر زیادی تانن می باشد که با اعمال ویژگی قابض ( astringent ) موجب بسته شدن منافذ پوستی باز می گردد. این عصاره گیاهی همچنین دارای ویژگی ضدمیکروبی می باشد و به رفع آلودگی های پوستی کمک به سزایی می نماید.

گلوکونات روی :

خاصیت ضدالتهابی داشته و در بهبود اریتم و التهابات و قرمزی ایجاد شده ناشی از جوش های پوستی و فعالیت های باکتریایی کاربرد فراوانی دارد.

ویتامین های E و C :

با اعمال خواص آنتی اکسیدان موجب رفع موثر رادیکال های آزاد ناشی از آلودگی های هوا می گردند.

پانتنول و گلیسیرین :

با ایجاد توازن در میزان آب موجود در ماتریکس بین سلولی و حفظ رطوبت سبب افزایش انعطاف پذیری ، طراوت و نرمی پوست می شوند.

روش مصرف :

2 تا 3 بار در هفته مقدار کافی از ماسک را بر روی پوست صورت مالیده و به طور یکنواخت در تمام نواحی صورت به غیر از دورچشم و دور لب پخش کرده و پس از 5 دقیقه ماسک را به کمک آب گرم شستشو و کاملا خشک نمایید.

جهت رفع موثر جوش های پوستی استفاده از محصول ژل ضدجوش پرودرما و برای شستشوی صورت استفاده از پن حاوی 10% گوگرد پرودرما به همراه این محصول توصیه می شود.

توصیه مصرف :

در صورت مشاهده هرگونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید. از تماس با چشم ها ، سطوح مخاطی و زخم های باز خودداری فرمایید.

نظرات کاربران

هیچ نظری یافت نشد

فهرست

رهگیری سفارشات
راهنمای خرید
قوانین فروشگاه
درباره ما
ارتباط با ما
عضویت در خبر نامهمجوز ها

 


شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق این سامانه محفوظ و متعلق به داروخانه دکترصوفیانی دکتر صوفیانی میباشد©
Designed by iraPin
 
رهگیری سفارش